Praha, Brno, Ostrava, Frýdek-Místek, Vyškov

info@garantovanynajem.cz

Logo, Garantovaný nájemKalkulačkaSpočítat nájemné

„Obchodníci musí být oporou v jakékoli životní situaci”

Obchodní oddělení tvoří základ celé společnosti. Právě od obchodníků, jejich výkonnosti a produktivity, se odvíjí úspěšnost celé firmy. Víme, že obchod nikdy nespí, proto do svých řad neustále hledáme nové lidi, kteří nám pomohou růst a kteří chtějí stát u zrodu něčeho nového. O důvodech, proč se přidat zrovna k nám, jsme si povídali s obchodním ředitelem a spoluzakladatelem konceptů GarantovanyNajem.cz a VITOM Realitní ekosystém, Viktorem Mejzlíkem.

 

Jsme unikátní 

Většina realitních kanceláří jen prodává nebo pronajímá byty a doporučuje hypotéky. My jsme ale jiní, vytváříme svůj vlastní specifický ekosystém v prostředí realitního trhu. „Rozsah našich služeb je daleko širší, takže se vám naskýtají další možnosti příjmu – třeba skrze nemovitostní dluhopisy nebo realitního průvodce.” Naplno tak můžete využít veškerý potenciál naší firmy a stát se „multifunkčními” obchodníky.

Budujeme dlouhodobé vztahy

Neustálé obvolávání a hledání nových klientů patří snad k nejméně oblíbeným činnostem každého obchodníka. Nám ale nejde o jednorázový byznys. „Naším cílem je vytvářet s klienty dlouhodobá partnerství a pomáhat jim v nejrůznějších životních situacích. Chceme, aby se na nás mohli obrátit vždy, když budou potřebovat řešit cokoli kolem nemovitosti – od nákupu přes pronájem až po prodej.” S co nejmenším počtem klientů tak uděláte maximální počet obchodů, zefektivníte svůj čas a zároveň dosáhnete vyšších výdělků.

Jednáme férově

Chceme, aby byli všichni za svoji práci ohodnoceni spravedlivě a férově, proto jsme zavedli nový bodový systém. „Díky němu si na své přijdou jak nováčci, kteří si svoji pozici teprve budují, tak ostřílení obchodníci, kteří chtějí zlepšit svoji efektivitu nebo se zaměřit na nejvýnosnější služby.” Respektujeme přitom vaši specializaci, můžete se tak zaměřit jen na jednu činnost, která vás nejvíc baví a u toho dělat i další produkty.

Pracujeme efektivně

Není v lidských silách ohlídat všechna data, o která se v byznysu můžeme opřít. Každý obchodník přitom potřebuje být v obraze a jen excelovská tabulka mu k tomu nestačí. Proto statistiky automatizujeme. „Spouštíme nový CRM systém Raynet, který zjednoduší a zefektivní řízení vztahů se zákazníky. Jako obchodníci tak dostanete do rukou dokonalý nástroj, díky kterému ze svých obchodů vytěžíte maximum.”

Mohlo by vás také zajímat

Viktor Mejzlík v rádiu: v Českém rozhlase mluvil o nájemním bydlení
Realitní „unikát“ aneb co se skrývá pod pojmem Realitní ekosystém VITOM?
Hledáme lidi se stejnou energií, jakou máme my

 

Kontaktujte nás

Odebírejte newsletter

Získejte dobré rady a tipy ze světa dlouhodobého pronájmu.

Přihlásit se k odběru

Ptejte se nás na cokoliv

Máte dotazy na pronájem svého bytu? Rádi vám poradíme.

Kontaktujte nás

⌛️ Poslední krok...

Vyplňte vaše kontaktní údaje a odkaz na záznam vám pošleme ihned.


Vaše osobní údaje budou zpracovány podle pravidel o ochraně osobních údajů.

Pojďme probrat možnosti Garantovaného nájmu u vaší nemovitosti

Vyplňte nám krátký formulář, abychom se mohli připravit. Ozveme se zpět do jednoho pracovního dne.

Políčka s * jsou povinná.


Vaše osobní údaje budou zpracovány podle pravidel o ochraně osobních údajů.

Spěchá to? Zavolejte nám

777 467 487

od pondělí do pátku 9–17 hod.

nebo napište na info@garantovanynajem.cz