Praha, Brno, Ostrava, Frýdek-Místek, Vyškov

info@garantovanynajem.cz

Logo, Garantovaný nájemKalkulačkaSpočítat nájemné

Jak funguje GarantovanyNajem.cz

Garantujeme

GarantovanyNajem.cz je dokonalý nájemník, který pravidelně platí nájem i při neobsazeném bytě a o byt se stará jako o svůj. Už vás nebudou trápit opožděné platby nájemného. Ani problémoví nájemníci. A už vůbec nebudete muset řešit opravy či pojistné události. 

Chcete se o tom přesvědčit? Kontaktujte nás nebo se stavte na některé z našich 6 poboček.

Chci pronajímat bez starostí
S námi pronajímáte bez rizika
Život bez starostí<br>o majetek

Život bez starostí o majetek

Pravidelně vám platíme nájem, kontrolujeme stav bytu a vyřizujeme požadavky podnájemníků. Platíme vám, i když byt není obsazený. Jste bez starostí. 

Až 80 hodin<br>volného času

Až 80 hodin volného času

Tolik času s námi každý rok ušetříte a můžete jej věnovat tomu, co máte opravdu rádi. Nechte všechno na nás, máme letité zkušenosti a umíme si poradit s každou situací.

Váš zisk s námi<br>bude větší

Vyšší zisk se 100% garancí

Z tržního nájmu si bereme 20 %. Přesto s námi vyděláte víc než při pronájmu na vlastní pěst. Jakto? Váš čas je k nezaplacení. Navíc pro vás pracují roky našich zkušeností.

Srozumitelná nájemní smlouva

Srozumitelná smlouva

Prostudujte si naši společnou nájemní smlouvu. Na první schůzce vše detailně projdeme. Až si společně plácneme, v téhle dohodě je vše do poslední tečky.

1+

bytů a domů opečováváme našim klientům již od roku 2014

1

požadavků od podnájemníků vyřídíme každý měsíc

1+

hodin ročně strávíme úklidem dle přísného standardu

1

poboček máme rozmístěných napříč celým Českem

1

Odhadnete cenu tržního nájemného

Příprava dělá mistry. Jako první díky naší kalkulačce napojené na CeMapu zjistíte cenu pronájmu nemovitosti podobné té vaší – velikostí, lokalitou, vybavením i dopravní dostupností. Tím získáte představu o výši tržního nájmu. Poté si můžete prostudovat naši společnou nájemní smlouvu. Jakékoliv nejasnosti vyjasníme hned na první schůzce. 

2

Váš byt si společně prohlédneme

Setkáme se ve vašem bytě a povíte nám vaše představy o podmínkách pronájmu. Na jak dlouho se chcete starostí s pronájmem zbavit. Kdo u vás může bydlet a kdo ne. Jaké máte komentáře k nájemní smlouvě. A zodpovíme veškeré dotazy týkající se služby GarantovanyNajem.cz. Je na vás, zda nám byt představíte osobně či virtuálně na dálku.

3

Domluvíme se na garantovaném nájmu

Zásadní bod naší spolupráce, který vás jako investora určitě zajímá nejvíc. Zasvětíme vás do fungování Garantovaného nájmu a skrze naši provizi vám nabídneme výhodnější nájemné včetně inflační doložky. Výsledná částka se bude odvíjet od délky pronájmu, protože čím déle v tom pojedeme společně, tím vyšší nájemné vám můžeme nabídnout.

4

Odsouhlasíme smluvní podmínky

Smlouvu s námi zvládnete podepsat za necelou hodinku už na první schůzce. Ale taky třeba za půl roku. Rozmýšlejte, jak dlouho bude potřeba. Po podpisu smlouvy od vás byt převezmeme. Tím vaše starosti končí a o byt se začínáme starat my. Po uplynutí jednoho kalendářního měsíce od převzetí bytu vás na bankovním účtu čeká první platba nájmu.

5

Pravidelně vám od nás chodí nájem

Každý měsíc bez výjimek vám dorazí smluvená částka na bankovní účet. Neřešíte opravy poškozeného vybavení, pojištění domácnosti, telefonáty podnájemníků. Dokonce ani přepisy energií či internetu a jejich vyúčtování při každé změně podnájemníka. Vše převedeme na sebe, takže se nestaráte opravdu o nic.

6

Vrátíme vám byt v původním stavu

Váš byt jsme při převzetí důkladně nafotili a v tomto stavu vám jej po skončení pronájmu vrátíme. Byt v pravidelných intervalech kontrolujeme, řešíme opravy, při změně podnájemníka vždy uklízíme a čerstvě malujeme na bílo. Váš byt tak zůstává perfektně udržovaný a neztrácí na hodnotě.

Chci pronajímat bez starostí

Ing. Milan Jaslovský, Brno

„Pánové Suchomel a Mejzlík se o můj bytový dům a jeho podnájemníky starají od roku 2014. Zatím dokázali vyřešit každý zádrhel, vše funguje, jak má. Řeší za mne úplně všechno. Největšími žrouty času bylo každoroční vyúčtování energií a služeb, ubytování cizinců a spolupráce s Cizineckou policií nebo řešení zpožděných plateb a neplatičů. Teď mám klid a řeším pouze svůj hlavní byznys.“

Bytový dům, Vídeňská, Brno

Mgr. Alena Pokludová, Ostrava

„Moje dosavadní zkušenost s Garantovaným nájmem je pozitivní. Jsem hodně vytížená a opravdu se mi nechce ve volném čase řešit zalomený klíč v zámku nebo nefungující kotel. Nemusím se o nic starat, neřeším komunikaci s podnájemníky, a to mi vyhovuje.“

Byt 1+1, 28. října, Moravská Ostrava

Manželé Mráčkovi, Praha

Přes počáteční obavy, zda vložit majetek do cizích rukou, jsme se službou spokojení. Víme, co pronájem obnáší, 5 let jsme pronájem řešili úplně sami. Problémů bylo dost, od poničeného nábytku po exekuční příkaz na naše vybavení bytu díky insolvenci bývalého manžela naší podnájemnice. Teď máme klid a nájemné každý měsíc na účtu. Službu můžeme doporučit.

Byt 2+kk, Praha

Jakou nemovitost byste rádi pronajímali
s vyšším výnosem a bez rizika?

Chcete znát tržní výši nájemného za váš byt?
Chcete se přesvědčit, že s námi vždy získáte více než na vlastní pěst?
Stačí vyplnit krátký formulář a během pár vteřin znáte odpověď.
Naše kalkulačka je napojena na databázi informací o tisících pronajatých nemovitostí.
Okamžitě získáte přesný odhad částky, za jakou lze byt reálně pronajímat.

1+

zaměstnanců naší společnosti se stará o vaše pohodlí

přes1

hodin práce vám každý rok šetříme, abyste je mohli věnovat třeba rodině

jen1

hodiny ročně vám zabere komunikace s námi – ale o všem vás informujeme

1

poboček pro vás máme rozmístěných napříč celým Českem

Jaké činnosti a rizika za vás bereme na svá bedra

Pronájem je pěkná fuška a díky péči o více než 850 bytů umíme rychle a efektivně řešit všechny výzvy spojené s pronájmy nemovitostí. Chcete si spočítat, kolik času a nervů s námi za rok ušetříte? To není řečnická otázka, jdeme na to.

+3 hod

Více než 200 fotografií

pořídíme v každém bytě a ty nejlepší použijeme pro inzerci. Inzerce má svá pravidla, fotky musejí zaujmout!

+1 hod

Inzerát do 3 dnů

vystavíme na inzertních serverech a Facebooku. Víme, jak napsat inzerát a jak na něj upozornit.

+12 hod

Až 5 schůzek

se zájemci o podnájem proběhne u každého bytu. Někdy více, někdy méně. Ušetříme vám hodiny času.

+0,5 hod

Bez exekucí

a s čistým trestním rejstříkem. Takový je každý podnájemník v bytech, o které se staráme. Bez výjimky.

+3 hod

Podnájemní smlouva

je dokument, kterým stvrdíme smluvní vztah s podnájemníky. Neustále ji doplňujeme o odžité zkušenosti.

+3,5 hod

Neplatiči

tvoří asi 1,5 % našich podnájemníků. Opoždění plateb okamžitě řešíme a víme, jak na to, když se s námi nechtějí domluvit.

+3,5 hod

Kontrola bytu

proběhne u každého podnájemníka po 3 měsících, další pak po roce. Byt nafotíme a fotky vám pošleme.

+5,5 hod

Opravy a výmalba

udržují byt v dobré kondici. Řešíme jakékoliv havárie či opravy nad rámec pojištění domácnosti.

+3 hod

Pojištění bytu

je zasmluvněno na GarantovanyNajem.cz. Tak máte naprostou jistotu, že váš byt je opravdu pojištěn a ve správné výši.

+12 hod

E-maily a telefonáty

podnájemníků. Zákaznický servis vyřeší ročně stovky požadavků. Od ztracených klíčů po vytopený byt.

+5 hod

Střídání podnájemníků

je náročné. Domluvit prohlídky, předání bytu, vyúčtování, novou smlouvu a ideálně bez prodlevy v platbách nájemného!

+10 hod

Vyúčtování

nemůže dělat každý. Chce to smysl pro pořádek i pro detail. Výsledek musí sedět na korunu.

Sjednejte si s námi nezávaznou schůzku

Vyplňte formulář nebo nám zavolejte. Rádi vám zdarma poradíme s čímkoli, co vás ohledně nemovitostí tíží nebo na co hledáte odpovědi. Také vám u kávy rádi popíšeme postup naší spolupráce a spočítáme vám, kolik s námi na pronájmu vaší nemovitosti můžete vydělat peněz. 


Často kladené dotazy

Vás ale určitě budou zajímat spíš odpovědi ukryté pod každým pluskem.

 • Kolik to stojí?

  Služba GarantovanyNajem.cz se stává vaším nájemníkem. Přece nebudete platit svému nájemníkovi. Na obhlídce bytu se domluvíme na výši nájemného, které vám budeme každý měsíc posílat na účet. Tato částka je o něco menší než tržní nájemné, protože z rozdílu kryjeme rizika spojená s poškozením bytu nebo neplatícími podnájemníky.

 • Jak probíhá první schůzka?

  Potkáme se v bytě, který chcete pronajmout, a prohlédneme si ho. Podíváme se, jak byt vypadá, jak je velký a vybavený. Následně vám detailně vysvětlíme, jak služba GarantovanyNajem.cz funguje, jaké výhody vám přináší, a zodpovíme všechny vaše dotazy.

 • Za jak dlouho pronajmete byt?

  Byt pronajímáte nám, tedy službě GarantovanyNajem.cz. V případě, že budete mít zájem, můžeme si od vás byt pronajmout ihned. Pouze záleží na stavu, v jakém se byt nachází a jestli je připraven k pronájmu.

 • Kdo bude v mém bytě bydlet? Nebude v něm velká fluktuace nájemníků?

  Za nájem a stav bytu ručíme, proto si naše podnájemníky velice pečlivě vybíráme. Musí projít třemi fázemi. První výběr dělá obchodník, který pokládá zájemcům záludné otázky, jako například, proč se stěhují a proč hledají nové bydlení. Druhý stupeň výběru vychází ze skutečnosti, že každý byt má svůj logický limit počtu osob. Tedy například byt 1+kk nepronajmeme 3 nájemníkům. Třetím stupněm je prověření nájemníka. V této fázi zjistíme, zda na sebe nemá psané exekuce, není hledán policií apod. Pokud splňuje všechna kritéria, může se stát naším podnájemníkem. Každý podnájemník zároveň dostává smlouvu minimálně na jeden rok a nedochází tedy k časté změně nájemníků.

 • Co se stane, když bude podnájemník rušit sousedy?

  Do smlouvy s našimi podnájemníky jsme zakotvili, že musí dodržovat domovní řád a právní předpisy ČR. V případě, že tak neučiní, máme právo náš smluvní vztah ukončit. Jde nám především o naše dobré jméno a vaši spokojenost, proto tyto situace řešíme ihned.

 • Jak je to s kaucí?

  I na toto myslíme. Od každého podnájemníka vybíráme kauci, která kryje jeho případné dluhy a jím způsobené škody. Zároveň každý byt pojistíme na domácnost a nájemníkům zajišťujeme pojištění odpovědnosti. Váš byt je tedy chráněn před různými nežádoucími situacemi.

 • Jak funguje přepis energií?

  Ve službě GarantovanyNajem.cz hradíme veškeré náklady související s provozem bytu a domu, tedy všechny vyúčtovatelné položky. Platby do Společenství vlastníků jednotek (SVJ) vyčteme z evidenčního listu. Tyto platby budete dostávat společně s nájmem. Vy následně platíte zálohy do SVJ. Elektřinu a plyn standardně přepisujeme na sebe a poté na naše prověřené podnájemníky.

 • Jakým způsobem určíte výši nájemného?

  Naši specialisté jsou odborníci na reality s mnohaletou praxí. Znají tedy velmi dobře trh a na každou schůzku se pečlivě připravují a zkoumají konkurenční nabídky. Jakmile mají představu o tržním nájemném, odečtou od něj rizikovou složku, kterou kryjeme riziko neobsazenosti, poškození bytu nebo neplatících podnájemníků. Uvedeným výpočtem stanovíme výši nájemného, za který jsme schopni si byt od vás pronajmout.

 • Jaký je postup, když vás kontaktuji?

  Pokud vás zajímají bližší informace o naší službě GarantovanyNajem.cz, rádi vám je zodpovíme. V případě, že máte dostatek informací a chcete přes nás pronajmout vaši nemovitost, rovnou se domluvíme na prohlídce a následně na podmínkách spolupráce.

 • Na jak dlouho mohu byt pronajmout?

  Vaši nemovitost si pronajmeme na takovou dobu, jakou si budete přát. Vybrat si můžete mezi 2 až 10 lety.

 • Jaké nemovitosti mohu službě GarantovanyNajem.cz pronajmout?

  Ve službě GarantovanyNajem.cz si pronajímáme byty všech velikostí a typů nebo celé bytové domy. V tomto případě se kompletně staráme o celou nemovitost, včetně její správy, vyúčtování, úklidu, údržby, revize, reklamace, péče o zeleň apod. Hlavní je, aby byl byt či dům v dobré kondici, případně aby byla vůle majitele ho do dobré kondice dostat. I s tímto můžeme ve službě GarantovanyNajem.cz pomoci.

 • Mohu pronajmout nemovitost, i když v ní jsou nájemníci?

  Ano, i toto je možné. V takovém případě je ovšem potřebná součinnost od stávajících nájemníků. Veškerou komunikaci s nimi ale můžeme řešit my.

 • Jste realitní kancelář?

  Realitní kancelář nejsme. Jsme služba GarantovanyNajem.cz, která nepodniká ve zprostředkování nemovitostí.

 • Jak funguje vyúčtování záloh za energie a služby?
  Pokud se jedná o byt, který je součástí SVJ, tak vám jednou ročně přijde od SVJ vyúčtování. Toto vyúčtování jednoduše přepošlete nám a my jej rozúčtujeme. Eventuální nedoplatky uhradíme obratem. Pokud se jedná o celý bytový dům, tak se o celou správu vyúčtování staráme my.
 • Jaký je postup do předání nemovitosti?

  Prvním krokem je osobní schůzka a prohlídka bytu. Po schválení podmínek spolupráce podepíšeme nájemní smlouvu a v domluvený den si předáváme nemovitost. Při předání sepíšeme stavy měřičů, nafotíme stav bytu a zapíšeme nábytek, který v bytě zůstává.

 • Kontrolujete můj byt?
  Prevence je pro nás prioritní. Víme, že pro některé majitele je kontrola bytu nepříjemnou záležitostí, a proto ji zajišťujeme my. Na kontroly bytů chodí naši technici každého půl roku a máte tedy jistotu, že je o vaši nemovitost stále dobře postaráno.
 • Jak mám připravit byt k pronájmu?

  Do úprav se můžete pustit na vlastní pěst, nebo je svěřit nám. Zajistíme výmalbu, úklid i drobné technické práce typu oprav žaluzií, vypínačů či vodovodních baterií. Vše je zpoplatněno podle našich ceníků, které si můžete prohlédnout zde.
  Ceník Brno
  Work Price List Brno
  Ceník Praha
  Work Price List Prague

Nenašli jste odpověd na svou otázku? Napište nám.

Viktor Mejzlík, spolumajitel VITOMu

A jak naložíte s ušetřeným časem?

Představte si, že už nemusíte shánět opraváře, řešit vyúčtování nebo nahánět nájemníka, který opět „zapomněl“ zaplatit nájemné.

Konečně začnu pravidelně cvičit.

Zajdu s manželkou 1× týdně na večeři.

Znovu začnu s klukama hrát fotbálek.

Masáž. Kosmetika. Kafe s kámoškou?

Budu chodit s dcerou na badminton.

Kontaktujte nás

Poslední krok...

Vyplňte vaše kontaktní údaje a odkaz na záznam vám pošleme ihned.


⌛️ Poslední krok...

Vyplňte vaše kontaktní údaje a odkaz na záznam vám pošleme ihned.


Vaše osobní údaje budou zpracovány podle pravidel o ochraně osobních údajů.

Pojďme probrat možnosti Garantovaného nájmu u vaší nemovitosti

Vyplňte nám krátký formulář, abychom se mohli připravit. Ozveme se zpět do jednoho pracovního dne.

Políčka s * jsou povinná.


Vaše osobní údaje budou zpracovány podle pravidel o ochraně osobních údajů.

Spěchá to? Zavolejte nám

777 467 487

od pondělí do pátku 9–17 hod.

nebo napište na info@garantovanynajem.cz